Як встановлювати Мозабук на Хромбук?

Як встановлювати Мозабук на Хромбук?

Після появи ноутбуків Chromebook в українських учителів почалися запитання, як користуватися програмою mozaBook, аби все працювало коректно? Нагадаємо, що для наших учителів корпорація Google виділила 43 тисячі ноутбуків.

На блозі EdPro опублікована стаття “Як працювати з mozaWeb на Chromebook?”, а як працювати з Мозабук? Все досить просто: необхідно з Google Play встановити два застосунки — mozaBook та mozaik3D — учись весело у 3D! Тоді 3D-сцени будуть запускатися та програватися на Хромбуці. 

Майже 95 тисяч користувачів (учні, вчителі) зареєструвалися на українському сервері ua.mozaweb.com станом на жовтень 2022 року. Але ж кількість тих, хто користується програмою та освітнім порталом від Mozaik Education, постійно зростає. Та й і кількість матеріалів у навчальній програмі постійно додається. 

Зараз у системі представлено 6 українських видавництв та 257 підручників і посібників для учнів та вчителів. Також тут міститься понад 70 методичних рекомендацій з інтерактивним наповненням для вчителів різних предметів, які створила компанія EdPro.  

Інструменти в програмі mozaBook постійно доповнюються у кожній з категорій:

  1. Майже 8 сотень Цифрових уроків
  2. Понад 350 електронних книг та посібників
  3. Майже 1300 різних 3D-сцен
  4. Близько 1250  відео
  5. Більше ніж 5 000 картинок
  6. Більш як 700 аудіозаписів

Усім, кому необхідно швидко опанувати навички, як працювати з mozaBook, варто відвідати Освітні курси EdPro Education, де проводять сертифікацію коштом компанії кожні 2 місяці. Загалом, навчання пройшли понад 46 000 користувачів, сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників отримали 11 680 вчителів на курсах, майстеркласах і вебінарах.