amperia logo
amperia video

Набір для проведення лабораторних та демонстраційнихробіт з курсу електрики та магнетизму в школах

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МОЖЛИВОСТІ НАБОРУ AMPERIA

Illustration

ЛАБОРАТОРНІ РОБОТИ

Проведення лабораторних робіт — надважливий елемент навчального процесу, адже без практичного досвіду неможливо якісно засвоїти теоретичні знання. За допомогою нашого набору можна виконати 100% лабораторних робіт шкільної програми з курсу електрики та магнетизму.

ФРОНТАЛЬНІ ДЕМОНСТРАЦІЇ

Фронтальні демонстрації вимагають дорогого обладнання, яке неможливо використовувати для інших задач. Наш набір у застосуванні разом з документ-камерою та інтерактивною панеллю дозволяє провести 75% фронтальних демонстрацій, передбачених програмою.Блок живлення та мультиметр набору Amperia містять вбудований WiFi-логер даних, який дозволяє аналізувати та демонструвати на екрані велику кількість даних.
Для проведення демонстраційних робіт рекомендується мати 2 набори.

Illustration
Illustration

ДОСЛІДЖЕННЯ

Такі досліди — побудова вольт-амперних характеристик, частотних характеристик, досліджень поведінки світлодіода, стабілітрона, діода та інших елементів системи — можна легко проводити не тільки під час фронтальної демонстрації, а ще й на лабораторних заняттях.

НАБІР РОЗРОБЛЯЛИ ТА ВИПРОБУВАЛИ У ТІСНІЙСПІВПРАЦІ З УЧИТЕЛЯМИ ТА ШКОЛЯРАМИ

НАБІР AMPERIA ВЖЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ПЕРЕВАГИ

Heading photo

Автономність блоку живлення

Amperia не вимагає зовнішніх дротових джерел живлення. У комплект входить блок живлення, який працює від вбудованого акумулятора. Таке рішення дозволяє проводити лабораторні в будь-якому приміщенні, заощаджує на дороговартісному ремонті та гарантує безпеку. Заряду акумулятора вистачає щонайменше на 4-ри лабораторні роботи, заряджання відбувається через інтерфейс USB протягом однієї години.

Heading photo

Магнітне з'єднання

Запатентоване магнітне з'єднання елементів забезпечує швидке збирання схем на занятті. Чим швидше збирається схема, тим більше завдань можна виконати та якісніше проаналізувати результати.

Heading photo

Наочність елементів

Конструкція блоків та контактів інтуїтивно зрозуміла дітям. Всі елементи та з'єднання розташовані ззовні блоків, що наочно демонструє учням роботу всіх компонентів та нічого не приховує.

Комплексне рішення

Набір забезпечує проведення усіх лабораторних та більшість демонстраційних робіт зі шкільного курсу електрики та магнетизму.

Illustration

ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ НАБОРУ

ЛАБОРАТОРНИЙ БЛОК ЖИВЛЕННЯ

Постійна (0-5 В) та змінна (0-3 В) напруга. Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Оснащений захистом від перевантаження та короткого замикання. За допомогою Wi-Fi надає доступ до значення напруги та струму, які він генерує.

ЛАБОРАТОРНИЙ МУЛЬТИМЕТР

Може працювати у режимах вимірювання струму та напруги постійного чи змінного струму, а також вимірювання опору.
Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Надає доступ до виміряних приладом значень за допомогою Wi-Fi.

28 БЛОКІВ

Вимикач, лампочки, резистори,
конденсатори, котушки індуктивності, транзистори, трансформатори, двигун, діод, світлодіод, фоторезистор, стабілітрон, термістор виконані у формі кубика, що закріплюється на зручній основі. Між собою елементи з'єднуються за допомогою магнітних контактів.

МАГНІТНІ КОНТАКТИ

Два типи контактів: магніт-магніт та магніт - крокодил. Забезпечують можливість створення схем з елементів та зовнішніх компонентів.

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ІНСТРУКЦІЯ

У комплект входить інструкція з описом детальним описом усіх елементів набору. додаткових практикумів та цікавих дослідів.Ви можете завантажити електронну версію методичних матеріалів щодо виконання лабораторних робіт. Матеріал подано зручно та зрозуміло як для учителів, так і для учнів.

УПАКОВУВАННЯ

Конструктор пакується в одну коробку, яка забезпечує цілісність комплекту та зручність проведення дослідів.

ЗАВАНТАЖТЕ ДЕТАЛЬНУ КОМПЛЕКТАЦІЮ НАБОРУ ТА ІНСТРУКЦІЮ

Illustration
Illustration
Illustration

ПЕРЕЛІК ДОСЛІДІВ, ЯКІ МОЖНА ПРОВЕСТИ ЗА ДОПОМОГОЮ НАБОРУ EDPRO AMPERIA

Illustration

У кожній роботі подані роздаткові матеріали для учнів, які можна видрукувати
та використовувати як робочі зошити. Вивчаємо електрику та магнетизм з
EdPro Amperia цікаво, зручно та професійно.

УЧАСНИКИ НАЙБІЛЬШОЇ В СВІТІ ВИСТАВКИ ЕЛЕКТРОНІКИ CES 2020 В LAS VEGAS / USA

Illustration

НАБІР AMPERIA TA STEAM

НАБІР AMPERIA — ЦЕ ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ STEAM ПРОЄКТІВ

Набір EdPro Amperia ідеально підходить для проведення STEAM-проєктів, зокрема експериментальної частини досліджень, адже не тільки дозволяє проводити вимірювання, досліди, обчислення, а й підтверджувати чи спростовувати гіпотези й припущення, експериментувати, що є базовою частиною будь-якого STEAM-проєкту.
Крім базових складових, для досліджень можна використовувати додаткові сенсори, наприклад, освітленості, магнітного поля, вологості та інші. Тож досліди з Amperia дозволяють вивчати більше процесів та явищ, ніж електрика й магнетизм, й охоплюють крім шкільної програми різні напрямки позашкілля.

AMPERIA ОТРИМАЛА ЗНАК ДОВІРИ STEM.org Authenticated ™!

Illustration

“Це досягнення демонструє досконалість у галузі науки, технологій, техніки та математики (STEM). Ваш внесок допомагає зміцнити навички вивчення STEM, сприяючи розвитку STEM-освіти. Ця нагорода буде слугувати натхненням для тих, хто прагне бути найкращим, і підтверджує вашу здатність захопити тих, хто цінує STEM вдома та у своїх громадах.
Роль вашого бренду в освітній екосистемі безпосередньо та опосередковано унікальна, але складна водночас — стати прикладом для інших, прагнучи при цьому продовжувати вдосконалення своєї продукції у постійно мінливій, висококонкурентній світовій економіці XXI століття.
Це заслужене та здобуте важким зусиллями досягнення, яким ви повинні пишатися.Продовжуйте ставити високі цілі та дякуємо за вашу непохитну підтримку у навчанні STEM.” — з листа від STEM.org команді EdPro.STEM.org — найбільша в Америці приватна організація з досліджень та акредитації в галузі STEM, що працює з 2001 року. Керівництво допомагало ключовим ініціативам, які мали вирішальне значення для загального зростання та розповсюдження руху STEM-продукції. Команда STEM.org демонструє найкращі результати в педагогіці / андрагогіці, підтримуючи провідні світові бренди, організації та тисячі освітян у всьому світі.

Зараз в Україні наборами для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму активно користуються більш як 30 шкіл. Також ми почали співпрацю з першими дистриб'юторами у США, ОАЕ та Індії.

КЛАСНИЙ ПРОДУКТ МОЖЕ СТВОРИТИ ТІЛЬКИ ДРУЖНЯ, ПРОФЕСІЙНА ТА МОТИВОВАНА КОМАНДА, ЯК НАША!

Illustration

ІНШІ ПРОЄКТИ КОМПАНІЇ ЕДПРО

Illustration

Інтерактивна панель EdPro Touch

Основне обладнання у вашій кімнаті перемовин. EdPro Touch — багатофункціональний прилад: бездротове поширення екрана вашого комп'ютера або мобільного пристрою, маркерна дошка, що може запам'ятати та поділитись написаним, інтерактивні опитування прямо під час презентації та багато іншого в одному пристрої.

Illustration

mozaBook - інтерактивне навчання №1 в Україні

Урізноманітнює інструментарій шкільних уроків численними ілюстраційними, анімаційними та творчими презентаційними можливостями. Видовищні інтерактивні елементи й вбудовані додатки сприяють розвитку навичок, полегшують проведення дослідів, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в легкому засвоєнні навчального матеріалу. Незамінний інструмент для вашого STEAM проєкту.