Дякуємо за підписку!
Ми надішлемо вам оновлення сайту листом
Для усіх, хто бажає освоїти 3D-друкування й застосовувати на практиці!
Запустили курс з основ 3D-друку, який допоможе розпочати знайомство зі сферою 3D-друку на практиці. Досвідом ділиться представник команди EdPro, автор-упорядник лінійки навчально-методичних посібників з різних предметів шкільної програми, кандидат біологічних наук, доцент, викладач біологічних дисциплін із 11-річним стажем Микола Пірогов. Попередню розмову знайдете у статті "Перспективи 3D-друку з EdPro в Україні".
Миколо, для кого призначений курс з 3D-друку від EdPro?
Наш навчальний курс називається “Основи 3D-друку” і призначений він насамперед для вчителів та інших педагогічних працівників, які вже мають у своєму навчальному закладі 3D-принтер або щойно його придбали.Цей курс розрахований лише на 30 год, з них 15 год відводиться на вивчення нового матеріалу, а ще 15 год на виконання практичних завдань. Адже ми не просто хочемо, щоб людина, яка здійснює навчання, дізналася для себе якусь нову інформацію, а щоб вона ще й здобула конкретні практичні навички роботи з принтером та надрукувала декілька моделей, користуючись нашими настановами.Усім, кого зацікавив наш курс, варто відкрити титульну сторінку курсу “Основи 3D-друку”. Тут можна дізнатись програму курсу, які теми у ньому висвітлюються. Вартість курсу 5 000 грн, безоплатний доступ за промокодом для власників Комплексного рішення для 3D-друку.
Микола ПіроговАвтор-упорядник лінійки навчально-методичних посібників з різних предметів шкільної програми, кандидат біологічних наук, доцент, викладач біологічних дисциплін
Якщо коротко, цей курс можна описати так: ви придбали принтери Creality K1C та K1 Max? Дуже добре! Тож ми почнемо з того, що розпакуємо їх, трохи розберемо, встановимо у правильне місце та увімкнемо в електромережу. А ще ми завантажимо філамент для першого друкування. І десь лише за годину від моменту відкриття коробки з принтером у вас на руках може бути перший відбиток.
Але чи багато можна надрукувати з пам’яті принтерів? Звісно, що ні! Та і який інтерес нам від тих декількох моделей? Тож далі вчимося завантажувати декілька комп’ютерних тривимірних моделей, які будуть нас цікавити. І ось тут неймовірно потужною допомогою стає Бібліотека 3D-моделей, про яку я вже стільки розказував.
Може виникнути питання, чи підійде наш курс для людей, у яких є принтери інших моделей, не Creality? Відповідь — так! Звісно, уроки про розпаковування принтерів таким людям не будуть корисні, але уся інша інформація є цілком універсальною.
Повторю: 3D-принтер — це фабрика, яка вміє виготовляти навчальні моделі й не тільки. Лише від його користувача залежить, наскільки успішно він буде його використовувати.
Микола Пірогов
Один вчитель-користувач принтера надрукує декілька прикрас у клас і забуде про цей пристрій. А інший у співпраці з учнями лише за декілька місяців забезпечить свій предмет десятками, якщо не сотнями, найрізноманітніших моделей: одні будуть розбірні, а інші — ні, частина моделей будуть яскравими й одноколірними (надруковані пластиком відповідного кольору), а інші моделі будуть різнобарвними завдяки звичайним акриловим фарбам. І найголовніше, незалежно від того, наскільки складною є модель, ви можете надрукувати стільки копій, скільки треба для вашого класу! Звісно, за наявності достатньої кількості пластику.
Якщо вчитель-ентузіаст ще й сам навчиться робити тривимірні комп’ютерні моделі й потім буде їх видруковувати для свого предмета, тоді він легко зможе зробити свій клас по-справжньому унікальним! Ні в кого в Україні чи навіть у всьому світі не буде ще одного настільки чудового місця для навчання! Закликаю вчителів та директорів шкіл подумати про це у вільний час.
Микола Пірогов
Додатись у список розсилки новин компанії
Дякуємо за підписку!
Ми надішлемо вам оновлення сайту листом
Can't send form.
Please try again later.
Додатись у список розсилки новин компанії
Дякуємо за підписку!
Ми надішлемо вам оновлення сайту листом
Can't send form.
Please try again later.