Дякуємо за підписку!
Ми надішлемо вам оновлення сайту листом
Розмова з Юлією Буглак про збагачення підручників НУШ за допомогою mozaBook.
Видавництво «Літера ЛТД» стартувало в mozaBook розміщенням не лише електронних підручників. Опубліковано перший підручник з інтерактивним наповненням — НУШ "Я досліджую світ", 4 клас, 2 частина.Над збагаченням підручника працювала Юлія Буглак — співробітниця видавництва «Літера ЛТД», співавторка популярних серед батьків і педагогів видань «Читаємо в колі друзів» й авторка посібників для учнів початкової школи «Безпека дорожнього руху». Відкрити підручник на сайті ua.mozaweb.com можна за посиланням: https://ua.mozaweb.com/uk/mblite.php?cmd=open&bid=UA-LTR-52580&page=1. Для користування підручниками необхідна реєстрація на сайті. Усі електронні підручники та методичні посібники у вільному доступі до кінця навчального року.
Програма МozaBook та сайт mozaWeb надають неймовірні можливості для вчителів і для учнів. Це актуально як для офлайн, так і для онлайн-навчання.
Юлія Буглак
Розкажіть, які ваші враження від роботи у програмі mozaBook? Програма МozaBook та сайт mozaWeb надають неймовірні можливості для вчителів і для учнів. Це актуально як для офлайн, так і для онлайн-навчання. Мультимедійний контент зацікавлює учнів та інформативно доповнює підручник. Працювати в програмі зручно. Тішуся, що в Україні розвивається мультимедійна освіта.
Як давно ви працюєте з книгами, зокрема й з видавництвом «Літера ЛТД»?У видавництві «Літера ЛТД» працюю три роки. Доти працювала з періодичними виданнями для дітей.
Мультимедійний контент має бути зрозумілим і простим у використанні, так би мовити, «інтуїтивним», щоб кожна дитина змогла користуватися таким підручником. Підручник має містити достатню кількість завдань, щоб навчити дітей з різними можливостями й різним рівнем навчальних досягнень.
Юлія Буглак
Розкажіть, яку роль у вашому житті займає книга?Пам’ятаю себе, коли мені було років 4-5, тоді улюбленими книжками були: оповідання про мишенят (на жаль, автора не пам’ятаю), «Українські народні казки», енциклопедія з купою цікавезних ілюстрацій і тоненька збірка з віршами Т. Г. Шевченка. Відтоді не уявляю, як можна не читати. Найбільше люблю художню літературу, а ще читаю методичну та психологічну. У своїй бібліотеці маю як паперові книжки, так і електронні. Подобається мені один слушний вислів Білла Гейтса: «У моїх дітей, звичайно, буде комп’ютер. Але спочатку вони отримають книжки».