#EdProрекомендує

Українські платформи та ресурси для самоосвіти вчителів

Ми всі постійно вчимося. І в закладках браузера кожного вчителя мають бути перевірені сайти з освітніми ресурсами, де можна знайти щось цікаве та необхідне. Третя підбірка #EdProрекомендує саме про такі навчальні платформи, які повністю чи частково орієнтовані на освітян.
Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Наповнення: цикли курсів з можливістю отримати сертифікат
Відеолекції кращих викладачів провідних університетів України, курси провідних університетів світу українською мовою, форум для обговорення, тести для перевірки та сертифікати за всі виконані завдання. Чимало курсів створені чи перекладені саме для освітян.

Обладнання: комп'ютер, планшет, телефон
Вартість: безкоштовна
Предмети: дуже різні напрямки як для освітян, так і для представників інших професій
Мова: українська
Сайт: https://prometheus.org.ua/
Фейсбук-сторінка: Prometheus
Короткий опис та мета курсу відображаються відразу під назвою, що зорієнтує, чи хочеться дізнатися більше. Кожен курс, в основному, розрахований на кілька тижнів, теми актуальні, курси захоплюючі та вимагають сконцентрованої роботи для отримання сертифікату.
Ukrainian English Language Teacher Learning Platform
Наповнення: дистанційний курс для вчителів англійської мови буде відкритим до 1 січня 2019 року
Онлайн-платформа для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови. Дистанційний курс буде відкритим до 1 січня 2019 року. Розробники навчальної програми обіцяють вчителям матеріали для професійного зростання, підвищення результативності, найновіші знання і методи викладання, можливості для того, щоб зробити уроки цікавішими для дітей і більш продуктивними.

Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовно
Предмети: англійська мова
Мова: сайт українською, навчальні матеріали англійською
Сайт: https://nus-english.com.ua
Інструкція, як користуватися платформою: https://nus-english.com.ua/User_guide.pdf
Фейсбук-сторінка: Ukrainian English Language Teacher Learning Platform
Після засвоєння матеріалу вчитель зможе пройти тест і отримати електронне підтвердження про проходження курсу — документ «Notification of Completion», який має дату й унікальний номер для підтвердження та перевірки автентичності.
Окремий розділ для батьків з інформативними матеріалами про те, як діти вивчають іноземну мову, з творчими ідеями, іграми, піснями та активностями, порадами експерта.
Студія онлайн-освіти EdEra
Наповнення: матеріали для удосконалення професійних та особистісних якостей педагога
Сайт з онлайн-курсами, підручниками і спецпроектами, також тут є «ЗНО платформа» – безкоштовний сервіс для самостійної підготовки майбутніх абітурієнтів. На EdEra є онлайн-книги з інтегрованими відео та тестами, блог з матеріалами про освітні тенденції, корисні прийоми та техніки навчання.

Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовно
Предмети: курси з шкільних предметів та особистісного і професійного розвитку
Мова: українська, російська
Сайт: https://www.ed-era.com/
Фейсбук-сторінка: EdEra
Матеріали, які пропонують на курсах, в статтях чи книжках, — свіжі, на основі досліджень та досвіду лекторів, які дозволять вчителям повчитися у професіоналів у себе вдома чи на робочому місці.
Освітній проект «На Урок»
Наповнення: методичні матеріали для вчителя, статті, онлайн-навчання, конкурси
Сайт з вебінарами, конференціями, конкурсами та журналом для освітян, всеукраїнською олімпіадою, матеріалами для позакласної роботи та проведення уроків. За проходження курсів чи конкурсів учні та вчителі отримують свідоцтва і відзнаки. У пошуці можна знайти потрібний матеріал за підручником, предметом чи класом.

Обладнання: комп'ютер
Вартість: безкоштовно
Предмети: шкільна програма, дошкільна та позашкільна освіта
Мова: українська
Сайт: https://naurok.com.ua/webinar
Фейсбук-сторінка: На Урок. Для вчителів та батьків
До речі, на Фесбуці проект має понад 50 тисяч підписників і користується популярністю серед освітян.
Портал безперервного навчання СуХаРі
Наповнення: курси, тренінги та освітні події в Харкові
Сайт з курсами, тренінгами, хакатонами і лекціями в Харкові. Тут зібрана інформація і порівняння всіх курсів і шкіл: від занять англійською мовою або курсів QA (тестування) і до навчання 1с.
В основному, більшість курсів та тренінгів дають базу або допомагають поглибити знання. Усі курси, статті та події відмічені тегами, що означає поділ за рівнями: Су - для початківців, Ха - для тих, хто хоче поглибити знання, Рі - для тренерів і викладачів.

Обладнання: комп'ютер
Вартість: платні та безкоштовні курси
Предмети: різнопрофільні курси
Мова: українська, російська
Сайт: https://sukhari.com.ua/
Фейсбук-сторінка: Портал в непрерывное образование СуХаРи
На сайті є афіша всіх освітніх заходів в Харкові; статті і новини про професійну і неформальну освіту та конспекти лекцій. Стосовно курсів, то в розділі детально є інформація про ціни та можливість працевлаштування, онлайн чи офлайн формат навчання.
Вебінари з mozaBook та mozaWeb від EdPro
Наповнення: навчальний курс з відеолекціями, домашніми завданнями та сертифікатами
Лекції розширеного курсу з вивчення програми mozaBook в постійному доступі на сайті. Раз на 2 місяці проходить безкоштовний Вебінар, де вчителі можуть до кожного відео виконувати домашнє завдання та отримати Сертифікат.
Навчання підходить як учителям, які активно користуються програмою, так і тим, хто ще не працював з нею. Різні рівні курсу дозволять обом категоріям взяти для себе максимум користі.

Обладнання: комп'ютер, інтерактивна панель, інтерактивна дошка
Вартість: безкоштовно
Предмети: вивчення програми mozaBook та системи mozaWeb
Мова: українська
Сайт: https://edpro.ua/webinars
Фейсбук-сторінка: EdPro.com.ua
Наступний Вебінар стартує 1-го листопада. 524 учасники двох попередніх Вебінарів з mozaBook та mozaWeb вже отримали Сертифікати. Понад 1000 педагогів мають Сертифікати за проходження офлайн-тренінгів від EdPro.
Збережіть цю підбірку і слідкуйте за оновленнями на обраному вами ресурсі. Якісних освітніх матеріалів стає все більше у відкритому доступі, то ж обирайте найзручніші для себе формати та найкращі джерела.
Читати попередні матеріали рубрики #EdProрекомендує:
та підпишись
на новини
натисни