Відкрита реєстрація на освітні курси EdPro Education у березні

Короткі підсумки навчання протягом минулого сезону.

Навчання, що тривало протягом грудня й січня, завершилося. 1400 Сертифікатів видано. Активне спілкування у групах підтримки нас здружило, а домашні завдання пройдено. Чергову порцію відгуків отримали. І нагадуємо всім учасникам, які отримали сертифікати, про важливий момент — валідацію наших сертифікатів через педраду. Отож, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 п. 25: "Педагогічний або науково-педагогічний працівник протягом одного місяця після завершення підвищення кваліфікації подає до педагогічної (вченої) ради закладу освіти клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації та документ про проходження підвищення кваліфікації".Сертифікація та навчання вчителів відбувається коштом компанії EdPro. Зареєструватися на березень на будь-який з доступних курсів можна на сторінці Освітніх курсів компанії EdPro

Відгуки сертифікованих учасників навчання

Краще за учителів, які проходять наші курси, й не скажеш. Адже це педагоги з різних шкіл, з різних куточків України, які обирають різні форми навчання, аби зараз надати діткам можливість проходити шкільну програму, гуртки та позашкільні заходи.

Більшість учасників залишають короткі відгуки: Вебінари проходять цікаво, легко доступно подається інформація, завжди щось нове;Навчання в компанії EdPro - це пізнати щось нове, розширювати свої можливості;Уже не вперше проходжу вебінари, курси, майстерки. Подобається платформа та її можливості;Дуже хотілося пройти це навчання тому, що тут є те, що потрібно зараз: системи, електронні підручники, дослідники, програми...Не мало й більш детальних відгуків: "Довідалася про вебінар з розсилки в школі, де викладаю. Пройшла як підвищення кваліфікації. Вебінар цікавий, перш за все тим, хто має на меті використовувати дані ресурси в праці. Мені це важливо, оскільки я маю досвід роботи з дещо схожою платформою та свого часу брала участь у проєкті створення для шкіл освітніх електронних курсів. На практиці маю досвід використання навчальних відео, це мені найбільше сподобалося з сьогоднішнього вебінару. Те, що є можливість розмістити активні посилання в файлі підручника і на уроці не відволікатися на перемикання між різними ресурсами, а все мати під рукою, так би мовити," — зазначила вчителька німецької та англійської мови Марина Скуратівська.

Кілька слів від тренера компанії EdPro

Дмитро Галько, куратор напрямку цифрової трансформації освітніх закладів через впровадження сучасного шкільного приладдя від компанії EdPro та програмного забезпечення mozaBook, тренер освітніх проєктів компанії EdPro, Diamond mozaLearn ICT Exper, розповів: "Навчання, що відбувалося з початку грудня 2022 до кінця січня 2023 року було особливим та мало суттєві відмінності від попередніх освітніх курсів. На процес навчання наклалися вимкнення електрики, повітряні тривоги та інші негаразди війни. Проте тенденція активного освоєння вчителями нової програми збереглась та чітко проявилось бажання вчителів НУШ 5+ класи опанувати нові технології. 

Дмитро Галько, тренер компанії EdPro

Враховуючи нові реалії, ми адаптували певні процеси проведення навчання та йшли на зустріч новим викликам. Навіть у цей час, ми хочемо бути для вчителя "острівцем стабільності та надії на краще", саме тому в розробці нові курси, ми активізували роботу з надання допомоги вчителям, що вже використовують систему чи прагнуть до цього. Як можна охарактеризувати минулі освітні курси? Це відвага та неспинне бажання перемоги, відновлення та розвитку вчительської спільноти й мирного життя. Усвідомлення реальності та прагнення адаптуватись до неї, та бажанням не втратити можливостей навчання, ось ці тренди проявились останнім часом дуже чітко. І ми вдячні нашим вчителям, науковим працівникам та всім хто дотичний до освіти за те, що ми разом зараз творимо середовище розвитку". 

Корисна інформація для освітян

У лютому та березні триває Цикл спільних вебінарів ІМЗО та компанії Едпро, де можна обрати Вебінар саме з вашого предмета. Також можна прослухати записи попередніх вебінарів. Можливість проходити опитування й отримувати сертифікати відкрита до кінця березня. Програма mozaBook має безоплатну демо версію на місяць часу (ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ).До кінця навчального 2022-2023 року в програмі Мозабук та на сайті Мозавебу відкритий доступ до книг та посібників з інтерактивним наповненням.