Підбірки уроків з конкурсу

Підбірки уроків з конкурсу "онлайн-урок з mozaBook2022"

На блозі EdPro доступні підбірки із зошитами уроків та відео, які створили вчителі для Всеукраїнського конкурсу. Війна не завадила освітянам долучитися до обміну досвідом, створення уроків з різних предметів із застосуванням матеріалів з навчальної програми Мозабук.  Щоб переглядати зошити уроків на сайті ua.mozaweb.com, необхідно зареєструватися і заходити під своїм обліковим записом.  

Перша підбірка уроків від фіналістів та учасників конкурсу “Онлайн-урок з mozaBook2022” містить посилання на зошити уроків переможців та фіналістів конкурсу, а частина матеріалів доступна для перегляду в другій підбірці

Учні початкової, середньої та старшої школи можуть навчатися сьогодні за допомогою таких уроків у абсолютно різних школах. Ми вкотре переконуємося, що найбільше залежить від вчителя. Освітяни користуються інтерактивними інструментами, можливостями презентацій з красивим дизайном, анімаціями, не кажучи вже про саме наповнення з якісним, видовищним, детальним або масштабним підходом. 

Усі учасники конкурсу отримали коди активації Мозабук, детальний опис призів на сторінці конкурсу, як користуватися кожним із кодів розповідаємо у статті "Хто та як користується кодами активації Мозабук".  

Кожен з учасників отримав допомогу саме у засобах для навчання, адже освітня програма такого рівня — міцна опора в щоденній роботі педагога. Цікаво поглянути, як учителі люблять й уміють працювати з mozaBook? Переглядайте підбірки з уроками.