EdPro ВШО mozaBook

Переможці конкурсу

Instagram
iruskamybohdemirkatehandoga92mayya_prostotulyalarisa_dobrodumovainna_vasylivna

FacebookМаргарита АтаманчукСвітлана ПилипчукОксана ОніщенкоВаля КітченкоBohdan StanchukЕкатерина ХандогаІнна МанькоЮлія РозквасНаталья БелаяТаня МенивHalyna BavdysОлександра ЛаріоноваОксана ПуденкоМария Войтенко

Імена вказані відповідно до нікнеймів у соцмережах. Кожен учасник отримує код активації Mozaik STUDENT Plus, також учасники, чиї імена виділені жирним, отримують торбинки від Освіторії!  

Національна платформа Всеукраїнська школа онлайн та навчальна програма mozaBook провели для вчителів конкурс й отримали корисні подарунки для навчання. Українські педагоги — найталановитіші та найкреативніші. Долаючи різні перешкоди, навчають дітей та знаходять для своїх учнів заохочення і якісні навчальні ресурси. 

Умови конкурсу

1️⃣ Зареєструватися на сайті ВШО, вподобати сторінку Освіторії в мережі фейсбук та інстаграмі.

Ознайомитися з навчальними матеріалами. 

2️⃣ Зареєструватися на сайті Мозавеб, вподобати сторінку EdPro в мережі фейсбук та інстаграм.

Ознайомитися з навчальними матеріалами. 

3️⃣ Під цим дописом в Інстаграм або під дописом Фейсбук (обирайте соцмережу, якою користуєтеся) написати короткий план уроку з використанням матеріалів ВШО та Мозавебу, а також у коментарі відзначити (затегати) двох учителів. У плані уроку необхідно вказати тему уроку та клас, для якого він призначений, а далі у довільній формі стислий план заняття.

Порядок визначення переможців

Кожен коментар під дописом з планом уроку та позначенням 2-х учителів вноситься у базу даних. Усім, хто заповнив форму реєстрації, надішлемо нагадування у день проведення розіграшу подарунків серед учасників. На Фейсбук-сторінці Освіторії 30 листопада буде окремий допис, також на інстаграм-сторінці Освіторії буде сторіз з іменами визначених переможців. Також інформація про переможців буде розміщена на цій сторінці конкурсу. Завершуємо осінь красиво та приємно. І звісно ж сподіваємося, що ваші персональні перемоги стануть доповненням для перемог українців у всіх сферах діяльності та життя.

Призи переможцям

Від EdPro по 10 кодів Mozaik STUDENT Plus розігруємо для учасників конкурсу на сторінках Фейсбук та Інстаграм. Імена переможців розіграшу, які отримають ці призи, будуть опубліковані на цій сторінці. Як користуватися кодами, знайдете у цій публікації

Illustration

Чудові призи від Освіторії учасникам розіграшу — екоторбинки з різним дизайном. 

Усім зичимо натхнення та перемоги! 💙💛

Цифрова платформа з якісним україномовним контентом для навчання учнів 5-11 класів за державною програмою Всеукраїнська школа онлайн та навчальна програма mozaBook і освітній портал mozaWeb — надійні помічники для кожного українського учителя і школяра. 
ВШО пропонує понад 2500 відеоуроків з 18 шкільних предметів від найкращих учителів України, до кінця року додадуть ще понад 1000 відеоуроків, покриваючи всю шкільну програму. Доступ до навчання безоплатний, що дозволяє діткам за кордоном та в різних куточках України навчатися онлайн. Зараз ВШО активно користуються 320 тис. учнів та 120 тис. учителів з України та різних куточків світу. 
На порталі ua.mozaweb.com зареєстровано 95 тис. користувачів (учні, вчителі) та 17 875 закладів освіти. З березня до кінця вересня 2022 року весь вміст програми був у відкритому доступі для українських учителів та учнів, що дозволило лише одній дистанційній школі допомогти 100 тис. дітей завершити навчальний рік під час війни українською мовою та отримати документи незалежно від місця перебування. Зараз відкритий безоплатний доступ до усіх електронних книг та посібників з інтерактивним наповненням для усіх українців. У грудні триватимуть Освітні курси EdPro Education з безоплатним навчанням та сертифікуванням для вчителів різних предметів.
Уроки ВШО насичені матеріалами з програми mozaBook, їхня кількість постійно доповнюються у кожній з категорій:● Майже 8 сотень Цифрових уроків;● Понад 350 електронних книг та посібників;● Майже 1300 різних 3D-сцен;● Близько 1250 відео;● Більше ніж 5 000 картинок;● Більш як 700 аудіозаписів.
Ми пропонуємо освітянам долучитися до конкурсу з ВШО та mozaBook для власного підсилення навчальними ресурсами та чудовими подарунками! Усі учасники, які зареєструються на конкурс та виконають умови до кінця місяця, візьмуть участь у розіграші призів від компанії EdPro та ГО "Освіторія".