Освітній курс для студентів педагогічних освітніх закладів "Використання програмного комплексу Mozaik в дистанційній освіті"

Безплатний онлайн-курс призначений для студентів педагогічних закладів освіти. 


Сертифікат підвищення кваліфікації на 20 академічних годин видається безкоштовно та надсилається всім учасникам навчання, котрі виконали та надіслали ВСІ ПРАКТИЧНІ ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ, з яких зараховано 100% завдань.

безкоштовний сертифікат підвищення кваліфікації

Відеоурок № 1. Загальні поняття про систему Mozaik

На уроці говоримо про:● Загальне поняття про освітню систему Mozaik;● Створення та приєднання до освітнього закладу;● Зміна назви освітнього закладу в системі Mozaik;● Алгоритм встановлення статусу Вчитель для облікового запису;● Форми дистанційної освіти, що можна реалізувати з системою Mozaik.

Illustration

Відеоурок № 2. Формування класу в системі Mozaik

На уроці говоримо про:● Різниця між правами учня та вчителя в системі Mozaik;● Коди активації для учня та вчителя;● Реєстрація учнів в системі;● Формування класу чи групи в системі Mozaik.

Illustration

Відеоурок № 3. Планування дистанційного уроку

На уроці говоримо про:● Приклад планування дистанційного уроку;● Часті помилки та рекомендації їх уникнення.

Illustration

Відеоурок № 4. Формування домашнього завдання в системі Mozaik

На уроці говоримо про:● Створення та налаштування тестового завдання у програмі mozaBook;● Створення завдання у вигляді зошита;● Виконання домашнього завдання учнем на сайті mozaWeb;● Перевірка домашнього завдання вчителем.

Illustration

Відеоурок № 5. Створення відеоуроку в системі Mozaik

На уроці говоримо про:● Використання вбудованого відеозапису для відеоуроку;● Завантаження відеоуроку в зовнішні системи або додавання у Зошит;● Створення завдання у вигляді зошита;● Поширення Зошита в системі та ззовні неї;● Поширення екрана програми mozaBook.

Illustration

Контакти:

au.orpde%40noitacude

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Інформація щодо суб'єкта проведення навчання, форми навчання, та відповідності сертифікатів і програми підвищення кваліфікації

Illustration

Інформація про суб'єкт проведення навчання

● ТОВ "Едпро Дистрибюшн";● ЄДРПОУ 41253974;● Надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України.

Illustration

Форма навчання

За цією програмою послуга підвищення кваліфікації педагогічних працівників надається за індивідуально-дистанційною та груповою очно-дистанційною формами навчання за напрямом "ІКТ в освітній діяльності".

Illustration

Щодо сертифікатів програми

Сертифікати ТОВ "Едпро Дистрибюшн", що видані після 01.02.2020 р., підтверджують факт навчання, а також набуття теоретичних знань й практичних навичок зі створення і наповнення уроків за допомогою навчального програмного засобу mozaBook та порталу mozaWeb.

Illustration

Програма підвищення кваліфікації

Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, розроблена на основі сучасної державної освітньої політики та стратегії реформування освітнього процесу, зокрема Закону України “Про освіту”, Концепції Нової української школи, Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. № 1133), договору співпраці з Державною науковою установою “Інститут модернізації змісту освіти” №35 від 31 січня 2018 року, типової програми підвищення кваліфікації з розвитку цифрової компетентності педагогічних працівників закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. 

Illustration

Призначення курсу

Безплатний освітній курс "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb" призначений для наступних вчителів: фізики, біології, хімії, географії, нової української школи п'ятих класів, нової української школи початкових класів, історії, інформатики, математики, іноземних мов, української мови та літератури, української мови для корінних народів, зарубіжної літератури, інтегрованих курсів (українська мова, українська література та зарубіжна література), предметів "Пізнаємо природу" та "Довкілля", "Природничі науки", "Вступ до історії та громадянська освіта", "Україна і світ: вступ до історії та громадянська освіта", "Досліджуємо історію", "Історія України. Всесвітня історія", мистецтво, технології, основи здоров'я, міжгалузевого інтегрованого курсу «STEM» та «Робототехніка» тощо.