Інтерактивні посібники в mozaBook та mozaWeb для дошкілля та НУШ

Інтерактивні посібники в mozaBook та mozaWeb для дошкілля та НУШ

Команда EdPro у партнерстві з різними командами створила посібники, які допоможуть суттєво збагатити заняття з дітьми. Також вони чудово підійдуть як доповнення для підготовки STEAM-проєктів. Книги можна відкрити на сайті mozaWeb у вільному доступі, зареєструвавши свій обліковий запис.

Інтерактивна Музична Абетка

Стаття про "Музичну Абетку" на блозі EdPro
Відкрити книгу на mozaWeb
Створено у співпраці з командою “Nravo Kids”

З ведмедиком Бубу можна не тільки вивчати літери, назви музичних інструментів, розв’язувати цікаві задачі та завдання, а й виготовляти закладки для книжок.
Інструкції та матеріали у статті “Музичні книжкові закладки”.  

Також можна на прикладі Нравок-буквознавок побавитися на сприйняття літер за допомогою кольорів та асоціацій. Pdf-файл тут.  

Посібник “Уроки критичного мислення”

У книзі кожна тема ілюстрована класним малюнком, іграми та завданнями на перевірку засвоєння інформації, тут є ще й корисні вправи для розминки з математики, складання пазлів та тренування пам’яті, а усі тексти озвучені, тож прослуховуєте або зачитуєте самостійно.

Стаття про посібник "Уроки критичного мислення" на блозі EdPro
Відкрити книгу на mozaWeb
Створено у співпраці з командою "Maker Space" та безпосередньо Анною Косарєвою
Ілюстратор — Надія Кушнір

Для роботи з дітьми пропонуємо скористатися домальовками. У статті “Дошкільнячі домальовки – дід Іван та звірята :)“ можна переглянути приклади та на основі цього зробити свої власні завдання або скористатися готовими шаблонами. Поєднуємо творчу складову із логікою та аналізом — що та як домальовувати. Важливо, як і дотримуватися логіки, так і дозволяти дітям проявляти фантазію.

Другий варіант — саморобне паперове містечко. Всі деталі у статті "Кольорове містечко".
Хто буде жити у будиночках, які кольори та форми оберуть автори? Як найкраще "будувати" своє містечко? Запитань чимало, є над чим подумати та попрацювати.

Книжка "Який Такий" — готові уроки толерантності

Ця книжка для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку та для викладачів. Вона яскраво та зрозуміло пояснює дітям ідеї інклюзії та толерантності.
Стаття про посібник "Який такий" на блозі EdPro
Відкрити книгу на mozaWeb

Створено у співпраці з командою "Maker Space" та безпосередньо Анною Косарєвою
Ілюстратор — Надія Кушнір

Для діяльності з дітьми пропонуємо зробити книжкові закладки з різними героями: тваринки, пташки, що живуть поряд або лише у диких місцинах. Матеріали — у статті "Закладки для книг".

Інтерактивна книга "Школа Різдва"

У освітніх закладах можна провести цікаві уроки, підготувати дітей до віншувань, вивчити щедрівки, колядки, навчитися плести різдвяного павука чи робити зірку, готувати кутю або ж навіть організувати урок-виставу.
Стаття про книгу "Школа Різдва" на блозі EdPro
Відкрити книгу на mozaWeb

Створено у співпраці з командою "Ковчег "Україна" та безпосередньо Яриною Винницькою
Ілюстратор — Олена Сметана

Діти можуть зробити власний вертеп з пальчикових фігурок. Стаття із заготовками тут.*

*Усі матеріали для ручної роботи придумані та створені командою Nravo Kids, можна використовувати у вільному доступі не для комерційних цілей!

Також важливим допоміжним матеріалом для учителів НУШ є навчально-методичні посібники. "Математика" (1-4 клас), "Я досліджую світ" (1-4 класи).

Посібниками можна користуватися у демоверсії програми mozaBook протягом місяця або у активованій кодом програмі, який ви придбали в EdPro. https://edpro.ua/methlist — тут перелік та pdf-файли Методичних матеріалів для учителів з різних предметів.