Сенсори для набору Amperia

AMPERIA+ це доповнення до основного набору AMPERIA, метою якого є розширення можливостей проведення експериментів в галузях фізики, біології, хімії та екології. Набір включає нові компоненти та сенсори (давачі) дозволяючи проводити складніші та різноманітні експерименти.

Переваги набору Амперія+:● Розширені можливості: більше експериментів з різними фізичними величинами;● Універсальність: підходить для уроків фізики, біології, хімії;● Екологічність: вивчення принципів зеленої енергетики за допомогою сонячної панелі;● Програмування: Arduino відкриває нові можливості для творчих проєктів.

Illustration

Компоненти набору:● +18 нових кубиків для складання електричних кіл;● Сонячна панель - для експериментів із зеленою енергетикою;● Arduino - для створення програмованих проєктів та підключення додаткових сенсорів.
7 нових сенсорів:● Термопара;● Сенсор кольору;● Інфрачервоний (IR) сенсор;● Сенсор магнітного поля;● Сенсор звуку;● Ультрафіолетовий (UR) сенсор (в розробці);● Сенсор тиску і вологості (в розробці).

Illustration